Утеплення піноізолом

Характеристики піноізолу

Як утеплювач піноізол може мати щільність 10 – 30 кг/м3 і володіє чудовими теплоізоляційними властивостями з теплопровідністю - 0,028-0,038 Вт/м2 С. Порівняйте, теплопровідність пінопласту, в залежності від щільності варіюється в інтервалі - 0,038 - 0,043 Вт/м ° С. Мінераловатні плити щільністю 125 кг/м3 - 0,07 Вт/м2 (для запобігання усадки мінвати в процесі експлуатації, щільність 120кг/м3 і вище рекомендована виробниками мінераловатних утеплювачів для теплоізоляції вертикальних стін), а щільністю 200 кг/м3 - 0,08 Вт/м2С, тобто піноізол як утеплювач краще утримує тепло, ніж пінопласт і в два рази, по цьому параметру, перевершує мінеральну вату.

Як проходить утеплення

Утеплювач закачується в міжстінову повітряну пустоту,при необхідності-наливом на горіщне приміщення, закачується під підлогу.

Як це відбувається- ми засверлюємо отвори, в шахматному порядку через1-1,5 метри, по цементному розчину у кладці, потім за допомогою установки, в отвори закачується утеплювач , починаючи з нижнього отвору і до верху. Закачуючи в один отвір, чекаємо коли утеплювач з"явиться в слідуючому отворі-тоді переставлямо заливний рукав в отвір з якого з"явився утеплювач, а в той що заливали -закриваємо заглушкою. Коли ,таким чином, будуть залиті всі отвори-утеплення завершено. Потім ми замазуємо отвори цементним розчином і розшиваємо та прибираємо залишки утеплювача.

Швидко, якісно, екологічно.

Вартість робіт від 100 грн.за м2

(визначається при вимірі пустот в зовнішній стіні будинку).

Працюємо по Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій областях.

Після виконання робіт залишаємо на робочому місці ідеальний порядок.

Телефонуйте

Контактное лицо

Юрий

Контактные данные

(050) 638-90-37

Месторасположение

Дніпропетровська область, Харківська область, Запорізька область

Стоимость

100 грн

Главное меню

Чат
Чат
Вопросы, сомнения, проблемы? Мы здесь, чтобы помочь вам!
Подключение...
Ни один из наших операторов не доступен в данный момент. Пожалуйста, попробуйте позже.
Наши операторы заняты. Пожалуйста, попробуйте позже
:
:
:
У вас есть вопрос? Напишите нам!
:
:
This chat session has ended
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Хорошо Плохо